بهترین تیم تولید محتوا حرفه ای و کاربلد

بهترین تیم تولید محتوا​ ایران شرکت وبمونی می باشد و بهترین محتوا ها را برای شما تولید می نماید. برای مشاهده هزینه به صفحه سفارش تولید محتوا مراجعه کنید.
برای اینکه بتوانید ورودی خوبی از گوگل داشته باشید و سئو سایت را به صورت حرفه ای انجام دهید باید محتوا با کیفیت تهیه کنید به این منظور نیاز به بهترین تیم تولید محتوا خواهید داشت تا با هزینه کم بتوانید سفارش تولید محتوای خود را ثبت نمایید. تیم تولید محتوا وبمونی یکی از بهترین شرکت ها برای ارائه محتوای با کیفیت می باشد.

 

تیم تولید محتوا چیست ؟

تیم تولید محتوا یک گروه حرفه ای تولید کننده محتوا بوده که متشکل از مدیر محتوا ، نویسنده ، ویرایشگر و سئو کار می باشد که محتوا های یونیک و با کیفیت تولید می کنند.
این تیم با استفاده از الگوریتم های جدید گوگل و تحقیق در مورد مطالب مربوطه با کیفیت ترین مطالب را برای کاربران تولید می کند.
محتوا های تولید شده در تیم های تولید محتوا کیفیت بسیار خوبی دارند و نتیجه کاملا متفاوت تر از برونسپاری فریلنسری می باشد

تیم تولید محتوا وبمونی

برای دریافت تخفیف 20 درصدی ویژه وبمونی فرم زیر را پر کنید.

معرفی تخصص تیم تولید محتوا

تیم های تولید محتوا دارای چندین نیرو در تخصص های مختلف هستندکه با هم محتوا های با کیفیت تولید می نمایند.این افراد به شرح زیر می باشند.

  1. آنالیزور و سئوکار
  2. استراتژیست محتوا
  3. مدیر تولید محتوا
  4. نویسنده
  5. ویرایشگر نگارشی

آنالیزور و سئوکار

سئو کار و آنالیزور در تیم تولید محتوا وظیفه آنالیز و بررسی رقبای شما را دارند و با استفاده از تخصص خود کیورد های پر سرچ را با ابزار های پولی مانند الکسا و … استخراج می کنند و با تحقیق کلمات کلیدی درست هزینه تولید محتوای شما را کاهش می دهند.

تحقیق کلمات کلیدی به صورت اصولی و مطابق با الگوریتم ها جدید گوگل انجام می شود و با توضیحات کامل به استراتژیست تولید محتوا سپرده می شود. تا مرحله اول تولید محتوا با قدرت برداشته شود.

سئو کار
استراتژیست محتوا

استراتژیست محتوا

استراتژیست محتوا وظیفه تدوین تقویم محتوایی را بر عهده دارد و استراتژی تولید محتوا را برای تیم نویسندگان و مدیر تولید محتوا محیا می سازد.

استراتژیست محتوا باید با تصمیم دقیق و ساده بتواند بهترین محتوا ها را در زمان مناسب ایجاد کند تا بهترین نتیجه را از محتوای تولید شده داشته باشد.

مدیر تولید محتوا

وظیفه مدیر تولید محتوا مدیریت نویسندگان و انتخاب نویسنده متخصص در زمینه درخواستی مشتری می باشد. یکی از مهم ترین مسئولیت های تیم تولید محتوا​ بر عهده وی است.

مدیر تولید محتوا با توجه به تقویم محتوایی و استراتژی محتوا که توسط استراتژین آماده شده وظایف هر نویسنده را در روز به وی ابلاغ می کند و نظارت کامل بر کار نویسنده ها دارد.

این عمل باعث می شود تا زبان نوشته کاملا حرفه ای بوده و کیفیت بالای محتوا حفظ شود. در پایان کار تولید محتوا نیز باید محتوا را به مسئول نگارش تحویل دهد.

مدیر تولید محتوا
نویسنده محتوا

نویسنده

نویسنده های خلاق مسئول نوشتن و تولید محتوا های با کیفیت هستند.
نویسنده ها با تخصص های مختلف در تیم تولید محتوای وبمونی حضور دارند که در صورت نیاز توست مدیر تولید محتوا به کار گرفته می شوند.

نویسنده ها وظایفشان را از طریق مدیر محتوا تحویل گرفته و پس از اتمام کار محتوا را برای نظارت برای مدیر تولید محتوا ارسال می کنند.

ویرایشگر نگارشی محتوا

پس از تولید محتوا و تایید مدیر محتوا ، محتوا به ویراستار سپرده می شود تا از نظر نگارشی محتوا را آماده کند.
این کار باعث افزایش خوانایی محتوا شده و کیفیت را بالاتر می برد. مسئولیت ویراستاری در تیم تولید محتوا​ کاملا تخصصی بوده و توسط افراد ماهر انجام می شود که به صورت کامل بر دستور زبان فارسی تسلط دارند.
پس از تکمیل ویراستاری محتوا به مشتری تحویل داده می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *