تعرفه طراحی سایت

مجموعه وبمونی با طراحی سایت شما بر پایه جدیدترین نسخه وردپرس هزینه کمتری نسبت به سایر سایت های طراحی سایت دریافت نموده، همچنین به پاس قدردانی از انتخاب شما، وبسایت شما را به مدت 6 ماه به طور رایگان پشتیبانی می کنیم.

گروه تخصصی وبمونی، با متشکل از کادری مجرب و کاربلد در زمینه های تولید محتوا متنی ، تولید محتوای عکسی، بهینه سازی و سئو سایت و … آماده است تا انواع سایت ها را به کمک CMD ورد پرس برای مشتریان خود طراحی و راه اندازی کند، تمامی سایت های طراحی شده در وبمونی ریسپانسیو هستند و به راحتی در تلفن همراه و تبلت ها به نمایش در خواهند آمد. ودر صورت بروز هرگونه مشکل برای سایت تیم پشتیبانی مجموعه وبمونی آماده خدمت رسانی سریع ،در کمترین زمان می‌باشد.

طراحی سایت

پکیج طراحی سایت شرکتی

3,000,000 شروع از
  • CMS : وردپرس
  • دامنه رایگان ir
  • قالب آماده
  • 10 درصد تخفیف تولید محتوا

پکیج طراحی سایت فروشگاهی

6,000,000 شروع از
  • CMS : وردپرس
  • ووکامرس
  • دامنه رایگان ir
  • قالب آماده
  • 10 درصد تخفیف تولید محتوا

 

شروع پروسه طراحی سایت 24 ساعت پس از ثبت سفارش شما انجام می‌شود و مدت زمان آن بسته به نوع سایت موردنیاز از 20 تا 45 روز متغیر است.

چرا باید برای کسب و کار خود سایت داشته باشیم؟

در دنیای امروز با توجه به پیشرفت کسب و کار آنلاین و جایگاه آن، داشتن سایت می‌تواند کسب و کار شما را به تعداد مخاطبین بیشتری معرفی کرده وسبب افزایش آگاهی از برند شما شود که در نتیجه فروش بیشتری را به همراه دارد.
پس در گام اول باید به فکر طراحی سایت باشید چرا که بدون ایجاد سایت، مشتریان شما محدود به منطقه جغرافیایی حوزه فعالیت خودتان می‌شود و برای جذب مشتریان بیشتر، نیازمند صرف هزینه های بالا برای تبلیغات گسترده می‌باشید که این تبلیغات تنها برای مدت محدودی جواب خواهد داد، بنابراین همانطور که گفته شد برای معرفی کسب و کار خود به سایر مناطق و جذب مشتریان بیشتر نیازمند طراحی و یا ایجاد یک سایت برای کسب و کارتان هستید.

مزایا داشتن سایت

صرفه جویی در هزینه

در این حالت دیگر شما نیازبه مکان خاصی ندارید و حتی در منزل هم می‌توانید سایت خود را مدیریت کنید. بدون نیاز به مکانی دیگر و هزنیه های احتمالی مانند کرایه ،هزینه آب، برق، گاز و… ، ولی در عین حال داشتن سایت هزینه هایی نظیر تهیه دامنه و میزبانی هاست و سرور دارد که بسیار کمتر از موارد بالا می باشد.

صرفه جویی در زمان

یکی دیگر از ویژگی های داشتن سایت این است که، می‌توانید در هر زمان و مکان که هستید کسب و کار خود را کنترل کنید و با مشتریان خود در ارتباط باشید.

طراحی سایت با ورد‌پرس

ورد‌پرس یکی از قدرتمندترین، جامع ترین و مورد پسند ترین روش های طراحی سایت می‌باشد. این روش دارای قابلیت های گوناگون، جذاب و مدرن بوده، که توانسته نظر بسیاری از مخاطبین سایت را به خود جلب کند. قالب های ورد‌پرس اغلب واکنش گرا (ریسپانسیو) می‌باشد، که این نکته‌ی بسیار مهمی است تا سایت مورد نظر در صدر جست وجوها بیاید.

مراحل طراحی سایت در وبمونی

انتخاب هاست و دامنه

اولین مرحله برای طراحی سایت شما انتخاب هاست و دامنه ای می‌باشد که هم از نظر تیم سئو مورد تایید باشد، هم از نظر امنیت و خدمات مطمئن باشد.

طراحی و انتخاب قالب

در این بخش طراحان ما باتوجه به کسب و کار شما طرحی خاص و زیبا برای سایت شما طراحی نموده که پس از تایید شما ما فرآیند اجرای آن را ادامه می دهیم.

تست و بازنگری

بخش تست و بازنگری مجموعه اقدام به بررسی سایت کرده وپس از اعمال تغییرات لازم و بیان شده از سوی شما، سبب میشود تا نتیجه دلخواه شما بدست بیایید.

تحویل سایت

و در نهایت پس از اتمام طراحی، وبسایت شما اماده تحویل می‌باشد.

پشتیبانی از سایت طراحی شده

مجموعه تخصصی وبمونی با تکیه بر طراحان سایت و گرافیست‌های با تجربه و در نتیجه اطمینان از کارکرد سایت طراحی شده، در تمام طراحی سایت شما و تا 6 ماه پس از آن آماده شنیدن نظرات و پیشنهادات شما راجع به خدمات و فعالیت‌های انجام شده و در صورت نیاز تغییر آن‌ها می‌باشد.