بهترین روش تولید محتوا در اینستاگرام

در این مطلب از سایت وبمونی قصد داریم تا بهترین روش تولید محتوا در اینستاگرام را آموزش دهیم تا بدون دردسر و به راحتی بتوانید تولید محتوای پیج خود را انجام دهید.

حفظ موقعیت فرد به عنوان اینفلوئنسر اینستاگرام کار آسانی نیست. فالورهای شما انتظار پست‌های با کیفیت با تصاویر جذاب را دارند. شما باید تصمیم بگیرید که هر پست چه چیزی را به تصویر بکشد. می‌توانید عکس‌ها یا ویدیوهای مرتبط را بگیرید سپس متن مناسب را برای همراهی با آنها بنویسید. 

بهترین روش تولید محتوا در اینستاگرام

برای جذب کاربران جدید باید بهترین هشتگ‌ها را انتخاب کنید. باید دائماً به دنبال جذب فالوورهای جدید باشید و بسنجید که چه چیزی را دوست دارند یا دوست ندارند. باید به تجزیه و تحلیل پست‌ها بپردازید تا بفهمید چه چیزی موثر بوده و چه چیزی شکست خورده است. 

با وجود تمام این وظایف، انتخاب بهترین روش برای تولید محتوا در اینستاگرام می‌توانند زندگی شما را بسیار آسان‌تر کنند. روش‌های زیادی وجود دارد که برخی پولی و برخی دیگر رایگان هستند که می‌توانید از آنها برای مدیریت حساب اینستاگرام خود استفاده کنید. 

محتوای اینستاگرام که به خوبی تولید شده باشد بهترین راه برای متمایز کردن و به نمایش گذاشتن مهمترین دارایی شماست! بیایید ببینیم چگونه می‌توانید از این روش‌ها برای رشد واقعی کسب و کار خود استفاده کنید. در ادامه به بررسی بهترین روش برای تولید محتوا در اینستاگرام می‌پردازیم. 

بهترین روش برای تولید محتوا در اینستاگرام

در ادامه این مقاله، در مورد روش‌های برتر که فعالیت‌های شما در اینستاگرام را بسیار ساده تر و آسان تر می‌کنند، صحبت خواهیم کرد. 

ارتباطات خود را با اینستاگرام گسترش دهید

یکی از مهم‌ترین جنبه‌های وبلاگ نویسی و خلاق بودن این است که بتوانید مخاطبان خود را افزایش دهید. اینستاگرام مکانی عالی برای جذب افراد بیشتر است و راه‌های زیادی برای انجام این کار وجود دارد.

برای پیدا کردن فالورهای خود از هشتگ استفاده کنید

جوامع مسیر شگفت انگیزی برای ظهور در اینستاگرام دارند. با کمک هشتگ‌های مناسب، می‌توانید گروه‌هایی از افراد همفکر را برای هر جایگاهی پیدا کنید. 

با شناسایی اینفلوئنسرها و بررسی پست‌های آن‌ها ببینید از چه هشتگ‌هایی استفاده می‌کنند. در برخی از این هشتگ‌ها در اینستاگرام جستجو کنید و ببینید چه نتایجی برای یافتن هشتگ‌های بیشتر به دست می‌آورید.

از هشتگ‌ها برای برقراری ارتباط با دیگران استفاده کنید. از هشتگ‌ها در پست‌های خود استفاده کنید تا افراد همفکر آن‌ها را پیدا کنند. همچنین می‌توانید از این هشتگ‌ها برای ایجاد تعامل با افرادی که علاقه‌های مشابه شما دارند استفاده کنید.

اصول هشتگ گذاری

در ابتدای کار برای شناسایی هشتگ‌هایی که به شما امکان می‌دهند در تعاملات اطراف خود شرکت کنید اقدام نمایید. می‌توانید با استفاده از آن‌ها در حساب خود پیج اینستاگرام نظام‌مندتری داشته باشید. چند نکته مهم در مورد هشتگ وجود دارد که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم. 

شما می‌توانید تا 30 هشتگ را در هر پست استفاده کنید. هرچه از هشتگ‌های بیشتری استفاده کنید فرصت‌های بیشتری برای دیده شدن دارید! می‌توانید گروه‌های هشتگ را در انتهای کپشن‌های خود قرار دهید. در صورت گذاشتن هشتگ‌ها در کامنت‌ها آنها را بلافاصله پس از پست قرار دهید.

مهم‌ترین نکته‌ای که باید در انتخاب هشتگ‌هایی که در هر پست استفاده کنید در نظر بگیرید مرتبط بودن است. هشتگ‌هایی که دارای 2-3 کلمه هستند اغلب هدفمندتر از هشتگ‌های تک کلمه‌ای عمل می‌کنند. 

به تفاوت هشتگ‌هایی مثل #لباس و #لباس_زنانه فکر کنید. همه لباس می‌پوشند، اما هشتگ #لباس_زنانه بازدید کنندگانی را جذب می‌کند که به دنبال لباس‌هایی هستند که شما ارائه می‌دهید.

صفحه اکسپلورر

زمانی که در صفحه اکسپلورر اینستاگرام هستید مجموعه‌ای از صفحاتی که اینستاگرام معتقد است به آنها علاقه مندید به شما نشان داده می‌شود. آنچه در این صفحه می‌بینید توسط الگوریتم تعیین می‌شوند.

اینستاگرام اغلب اکانت‌هایی را به شما نشان می‌دهد که شبیه به حساب‌های دیگری هستند که دنبال می‌کنید. حساب‌هایی که توسط چند تن از دوستانتان دنبال می‌شوند یا عکس‌هایی دارند که معمولاً آنها را لایک کرده یا کامنت می‌گذارید.

نمی‌توانید کنترل کنید که در کدام فید اکسپلورر نمایش داده شوید اما می‌توانید از آنچه می‌بینید درس بگیرید. تعامل با افراد مناسب در اینستاگرام بسیار مهم است!

مردم اغلب می‌پرسند که چرا باید با دیگران در جایگاه خود یا “رقبا” تعامل کنند. ایجاد ارتباط به یافتن دوستان جدید و فالورهای خاص برای حمایت از شما کمک می‌کند. علاوه بر این توسط افراد علاقمند به آنچه شما ارائه می‌دهید کشف خواهید شد.

تفکر خارج از اینستاگرام

این مقاله روی چگونگی رشد کسب و کار با اینستاگرام متمرکز شده است. اما دلیل نمی‌شود که به راه‌های خارج از برنامه برای تقویت مخاطبان خود فکر نکنیم. در ادامه دو راه سریع برای انجام این کار را معرفی می‌کنیم:

از ترافیک وب سایتی که در حال حاضر در اختیار دارید برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده کنید برای این کار می توانید با سفارش تولید محتوا و افزایش بازدید سایت خود تعداد ورودی به سایت خود را افزایش داده و در نتیجه فالوور های خود را نیز بیشتر کنید.. 

بسیاری از سیستم‌های مدیریت محتوای وب‌سایت محبوب مانند WordPress، Shopify و Squarespace پلاگین‌ها یا ماژول‌های ساده‌ای را ارائه می‌کنند که اتصال حساب اینستاگرام شما را به وب‌سایت شما آسان می‌کنند. 

می‌توانید این دو را با هم با نمایش فید اینستاگرام به‌طور برجسته در وب‌سایت خود ادغام کنید.

کانال‌های دیگر را بررسی کنید. از دیگر کانال‌های رسانه‌های اجتماعی، لیست ایمیل، بسته‌بندی محصولات، کارت‌های ویزیت و هر چیز دیگری برای تبلیغ حساب اینستاگرامی خود استفاده کنید.

تولید محتوای نوشتاری اینستاگرام

در حالی که اینستاگرام یک پلت فرم بصری است کلمات هم به همان اندازه مهم هستند! در ادامه با نکاتی در مورد اینکه چه بگوییم و چگونه محتوا را بنویسیم با شما همراه هستیم!

داستان خودتان را بگویید

از 5 سوال اصلی چه کسی، چه چیزی، چه زمانی، کجا و چرا؟ برای ارائه ایده‌های محتوا استفاده کنید. این کار مانند کلاس مقدماتی روزنامه نگاری یا نویسندگی خلاق به نظر می‌رسد. اما صادقانه بگوییم این سؤالات به شما کمک می‌کنند تا متون عالی درباره خود و برندتان ایجاد کنید. 

1. چه کسی: بزرگترین حامی شما در کسب و کار چه کسی بوده است؟ چه کسی به شما الهام می‌دهد؟ با چه کسی کار می‌کنید؟ به چه کسی خدمت می‌کنید؟

2. چه چیزی: بر چه موانعی غلبه کرده‌اید؟ چه چیزی می‌خوانید یا گوش میدهید؟ موفقیت‌های اخیر شما کدامند؟

3. چه زمانی: چه زمانی بهترین کار را انجام می‌دهید؟ چه زمانی جشن می‌گیرید؟ چه زمانی استراحت می‌کنید؟

4. کجا: کجا کار می‌کنید، رویا می‌بینید و فکر می‌کنید؟ از کجا الهام می‌گیرید؟

5. چرا: چرا کسب و کار خود را راه‌اندازی کردید؟ چرا کارها را به روش خاصی انجام می‌دهید؟

تکرار، دوست شماست

داشتن برنامه هفتگی راهی عالی برای کاهش فشار کاری است. از آنجایی که همیشه نیاز به ارائه ایده‌های جدید دارید برنامه دقیق می‌تواند کمک بزرگی به شما کند. 

با چند ایده از محتوای هفتگی ثابت که می‌توانید برای مخاطبان خود بنویسید شروع کنید. فقط به چیزی فکر کنید که مخاطبان شما دوست دارند هر هفته آن را بررسی کنند. سپس شروع به ارسال کنید.

برنامه ریزی برای شبکه 

برای برخی افراد ایجاد تصاویری زیبا که به طور یکپارچه کنار هم هستند و جریان می‌یابند به راحتی امکان پذیر است. اما برای افرادی که تمایل کمتری به دیدن دارند می تواند خسته کننده باشد.

استفاده از محتوای اینستاگرام برای رشد کسب و کار

زمانی که جریان و ریتم محتوای خود را مشخص کردید باید همه چیز را به سطح بعدی ببرید و رشد خود را تسریع کنید. بهترین راه برای رشد کسب‌وکار با محتوای اینستاگرام، سرمایه‌گذاری در مواردی مانند تبلیغات، حمایت‌های مالی و کار با اینفلوئنسرها یا نمایندگان برندها است.

تبلیغات اینستاگرام

برای تبلیغات اینستاگرام می‌توانید انتخاب کنید که تصاویر در فید اصلی یا ویدیو قرار گیرند. حتی می‌توانید در استوری‌ها تبلیغ کنید. 

هنگام انتخاب تصاویر برای فید اصلی، به موضوعاتی فکر کنید که مشتری هدف شما دوست دارد ببیند. برای تبلیغات در دیگر پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، توصیه می‌شود تصویر یا گرافیکی را انتخاب کنید که جذاب باشد.

مردم به طور انتخابی تجربه اینستاگرام خود را بر اساس آنچه که از نظر بصری برایشان جذاب است تنظیم می‌کنند. بنابراین تصاویر شما باید متناسب باشند و همچنین اسکرول شوند.

تبلیغات در استوری‌ها، با تصاویر زیبا و پوشش متنی بسیار ساده با ویدیوهایی 15 ثانیه‌ای از آنچه تبلیغ می‌شود بهترین روش برای تولید محتوا در اینستاگرام هستند.

همکاری با نمایندگان برندها و اینفلوئنسرها

ایده دیگر برای رشد برند و یافتن مشتریان جدید، کار با نمایندگان برند و یا اینفلوئنسرها است. عنوان “اینفلوئنسر” تا حدودی گسترده و عمومی است. اما هر کسی که مخاطبان زیادی دارد را می‌توان یک اینفلوئنسر دانست. 

بسته به جایگاه و مخاطبان پیج، می‌توانید یک یا چند “طرفدار” را شناسایی کنید که می‌توانند به عنوان نماینده برند برای شما فعالیت کنند. نمایندگان برند معمولاً برند را در ازای تخفیف یا محصول رایگان تبلیغ می‌کنند. 

کدام یک از این استراتژی‌ها را برای شروع رشد کسب و کار خود با اینستاگرام اجرا می‌کنید؟

اگر علاقه مند به ایجاد کسب و کار با اینستاگرام هستید این مراحل و نکات همان چیزی است که برای شروع به آن‌ها نیاز دارید. لازم نیست همه آن‌ها را یکجا انجام دهید. با چیزی که بیشتر احساس راحتی می‌کنید شروع کنید.

مهمترین جنبه استفاده از محتوای اینستاگرام برای تجارت خود را فراموش نکنید یعنی اصالت. این همان چیزی است که کاربران این پلتفرم به دنبال آن هستند. بنابراین به خود و برند خود وفادار بمانید تا اهداف مورد نظر را به دست آورید.

جمع بندی

برنامه ریزی محتوا بهترین روش برای تولید محتوا در اینستاگرام و تعامل با فالورها است. ایجاد تقویم محتوایی با الهام از اهداف بازاریابی فعلی و متناسب کردن محتوای خود بهترین راه برای رسیدن به اهداف شما است.

اینستاگرام محبوب ترین پلتفرم اجتماعی برای بازاریابان و مشاغلی است که به دنبال افزایش مخاطبان خود به صورت آنلاین و دسترسی به آنها هستند.

برای داشتن پیج پربازده استفاده از ابزارهای اینستاگرام امری ضروری است. این روش نه تنها در ایجاد پست‌های هوشمند به شما کمک می‌کنند بلکه باعث می‌شوند برند شما باحال و جذاب به نظر برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *