نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام

نحوه گرفتن تیک آبی اینستاگرام را به طور کامل و تصویری در این مطلب از سایت وبمونی برای شما قرار دادیم تا اگر دارای شرایط زیر هستید بتوانید به راحتی حساب خود را وریفای کرده و از اینستاگرام تیک آبی دریافت کنید.

اگر در اینستاگرام فعالیت داشته باشید قطعاً با تیک آبی یا Verified Badge آشنا هستید و مشاهده نموده‌اید که افراد مشهور نیز دارای تیک آبی می‌باشند. تیک آبی به منزله رسمی بود یک اکانت برند و مشهور است که می‌توان با این روش اکانت‌های فیک و جعلی را از اکانت‌های واقعی تشخیص داد.

شرایط دریافت تیک آبی

گرفتن تأییدیه از اینستاگرام کار دشوار و سختی می‌باشد اما غیرممکن نیست. چراکه اینستاگرام معمولاً تیک آبی را به اکانت‌های شناخته شده و معتبر می‌دهد معمولاً یک علامت آبی به‌حساب‌هایی داده می‌شود که کاملاً شناخته شده و معروف باشند به همین دلیل است که شما یک آبی را در کنار اسامی افراد مشهور به‌اصطلاح سلبریتی و برندهای معتبر می‌بینید.
برای دریافت تیک آبی اینستاگرام ، باید شرایط اینستاگرام برای ارائه خدمات و دستورالعمل‌ها را بپذیرید.

قوانین دریافت تیک آبی

چند مورد از قوانین اینستاگرام برای دریافت تیک آبی که با آنها شاره می‌کنیم:

  •  شما باید یک اکانت داشته باشید شخصی داشته باشید و یا اکانتی باشد که در آن به معرفی کسب‌وکار خود بپردازید و کاملاً منحصربه‌فرد و خاص باشد. درصورتی‌که دارای چندین اکانت می‌باشد تنها برای یکی از اکانت‌های خود شانس دریافت تیک آبی را دارید.
  •  اعتبار، شرط اصلی اهدای تیک آبی از سوی اینستاگرام می‌باشد. در حقیقت، تیک آبی فقط به برندهای معتبر و افراد مشهور داده می‌شود؛ بنابراین اگر قصد دارید برای پیج‌های فان و یا پیج‌هایی که به دنبال انتشار اخبار زرد هستند، تیک آبی بگیرید وقت خود را تلف نکنید.
  • حساب شما باید کامل باشد. یعنی تمامی قسمت‌های مانند نام، نام کاربری و بیوگرافی همه این موارد برای دیگران قابل‌مشاهده باشد. همچنین باید در حساب کاربری خود حداقل یک پست را نشر کرده باشید و هیچ پیوندی در شبکه‌های اجتماعی دیگر شما وجود نداشته باشد که کاربران را به فالو کردن شما دعوت کرده باشد.
  •  و در آخر تنها باید در اکانت خود فعالیت زیادی داشته باشید تا توسط سایر کاربران مورد جستجو قرار بگیرید.

نحوه ثبت درخواست در اینستاگرام برای دریافت تیک آبی

اگر شرایط فوق را دارید، می‌توانید با این آموزش، از اینستاگرام درخواست دریافت تیک آبی کنید. فقط قبل از ادامه دادن محدودیت های اینستاگرام در سال 2021 را مطالعه نمایید.
برای این کار وارد صفحه پروفایل خود شوید و پس از بازکردن منو (سمت راست بالا) وارد بر روی سه خط کلیک کنید. مانند تصویر

تیک آبی

برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام وارد تنظیمات (Settings) شوید.

شانس بالا بردن تیک آبیدر صفحه پیشرو بر روی گزینه اکانت (Account) کلیک کنید.

دریافت تیک آبیحال باید گزینه Request Verification بزنید.

درخواست تیک آبی

 

صفحه جدیدی در مقابل شما ظاهر می‌شود که شامل گزینه‌ها برای معرفی شما می‌باشد.

اولین فیلد نام کاربری یا نام حساب شما است که قبلاً نوشته شده است.

در قسمت دوم باید در قسمت سوم نامی که به آن شما را به رسمیت می شناسن وارد نمایید.

در قسمت چهارم دسته بندی شغلی خود را انتخاب نمایید.

نام کامل خود را وارد نمایید.

توجه داشته باشید که نام کامل شما باید همان نام مدرک شناسایی معتبر شما (گواهی‌نامه، گذرنامه و…) باشد.

قسمت آخر مربوط به ارسال مدارک لازم است.

با فرستادن عکسی از گواهینامه رانندگی، گذرنامه، شناسنامه یا هرگونه سند معتبر دیگری که نشان‌دهنده اطلاعات شما است می‌توانید درخواست خود را ثبت کنید و بر روی گزینه Send کلیک کنید.

تا بررسی‌های لازم توسط اینستاگرام انجام شود و در صورت تأیید از سوی آن تیک آبی به شما داده می‌شود.

ثبت مشخصات برای دریافت تیک آبی

بالابردن شانس برای دریافت تیک آبی

با چهار روش برای دریافت سریع تیک آبی آشنا شوید:

  •  ایجاد صفحات فیک، بالا بردن میزان فعالیت خود این کار شما باعث می‌شود اینستاگرام با دادن تیک ابی اکانت شما را از اکانت‌های فیک متمایز کند.
  • مورد بعد محبوبیت اکانت شما، یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای این کار و فعالیت منظم و افزایش تعداد فالوور و همچنین لایک‌های پیج که موجب محبوبیت بالای شما می‌شود.
  •  لینک کردن تمام شبکه‌های اجتماعی، شما ابتدا باید در سایر شبکه‌های اجتماعی برای خود اکانت بسازید و آن را با اینستاگرام لینک کنید.
  •  در نهایت دریافت تیک آبی اینستاگرام سایر شبکه‌های اجتماعی مثل فیسبوک می‌تواند نظر اینستاگرام را جلب کند و شما را زودتر به هدفتان برساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *